Menu Zavřeno

V oboru působíme již více než 17 let. Mnohaletými  zkušenostmi  zaručujeme kvalitu poskytnutých komplexních služeb zákazníkovi.  Naši zaměstnanci vč. podlahářů jsou pravidelně proškolováni na odborných seminářích pořádaných našimi dodavateli. Sledujeme nejnovější trendy v oboru podlahových krytin a aplikujeme je do našich realizací.

V roce 2011 jsme otevřeli nový designový showroom v Liberci, který byl navržen architektonickým studiem FREE architects s.r.o. a realizován našimi vybranými podlaháři, kteří odvedli skvělou práci.

Součástí nového showroomu je mimo nabídky celého sortimentu kvalitních podlahových krytin, terasových a fasádních profilů od renomovaných evropských výrobců, i nabídka kvalitních dveří značky Prüm

Rádi Vás osobně přivítáme v našich studiích v Liberci a v Praze, kde Vám pomůžeme s výběrem nejen vhodné podlahové krytiny dle Vašich potřeb a požadavků, ale navrhneme i technologický postup pokládky vč. přípravy podkladu… Individuální přístup ke každému klientovi naplňuje náš cíl – „spokojený zákazník“.

Ověřená firma

Studio AXA s.r.o.
Podlahy a dveře šité na míru…